no-img
شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه

ترجمه مقاله (Certified Wireless Network (CWNA فصل 11 | شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه


شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

DOC
ترجمه مقاله (CWNA) فصل ۱۱، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیم
doc
دسامبر 28, 2013
۴۵,۰۰۰ تومان
0 فروش
۴۵,۰۰۰ تومان – خرید

ترجمه مقاله (CWNA) فصل ۱۱، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیم


عنوان اصلی مقاله: (Certified Wireless Network Administrator Official Study Guide (CWNA

|تعداد صفحات انگلیسی:۶۲(از صفحه ۴۳۱-۴۹۳)|تعداد صفحات ترجمه فارسی:۴۶|فـرمت ترجمه : word

فصل ۱۱

CWNA

از صفحه ۴۳۱-۴۹۳

در این بخش مراجع به مراحل اداره کردن بررسی سایت که بعنوان “مدیریت امکانات” نیز شناخته می شود , بحث خواهیم کرد . درباره شرایط و مفاهیمی بحث خواهیم کرد که اگر قبلا شبکه بی سیم را نصب کرده باشید احتمالا شنیده یا استفاده کرده اید . اگر بی سیم برایتان تازگی دارد خواهید دید که بعضی شرایط و مفاهیم از شبکه قدیمی سیم دارگرفته شده اند . مفاهیمی مانند نیازهای عملکردی – دسترسی به توان – توسعه یابی – کاربرد نیازمندی ها – نیازمندی های اعتباری و محدوده سیگنال اجزا کلیدی خواهد بود . زمانیکه بررسی سایت را اجرا کنید . بیشتر راجع به انشعابات بررسی سایت ضعیف و حتی نبود بررسی سایت بحث خواهیم کرد . بحث ما فهرست از کارهایی که باید انجام دهید و وسایلی که نیاز دارید را در بر خواهید داشت و ان فهرست را در مثال های فرضی بسیاری به کار خواهیم گرفت .

بررسی سایت چیست ؟
بررسی سایت RF نقشه ای است برای اجزا موفقیت آمیز شبکه بی سیم . تعریف سخت و تخصصی سریعی راجع به بررسی سایت وجود ندارد . شما بعنوان داوطلب CWNA باید مراحل هدایت کردن بهترین بررسی سایت را برای مشتری جه درون و یا بیرون از سازمان شما باشد , یاد بگیرید . بررسی سایت سریع اتفاق نمی افتد و بسته به سایتی که در حال بررسی است ممکن است روزها و حتی هفت ها به طول انجامد . اطلاعات بدست آمده از کیفیت بررسی سایت به طور قابل توجه در آینده کمک کننده خواهد بود .

اگر بررسی سایت کامل اجرا نشود بی سیم LAN که طبق بررسی سایت نصب شده است . به درستی کار نخواهد کرد و شما باسد هزاران دلار بابت سخت افزاری که قابل استفاده در کارتان نیست پرداخت کنید
بررسی سایت فرایند قدم به قدمی است که در آن بازبین رفتار RF و پوششو تداخل و تعیین مکان صحیح برای سخت افزار در وسیله را خواهید یافت . هدف اولیه بررسی کننده سایت مطمئن کردن کاربران سیار از تجربه مداوم و قوی سیگنال RF است زمانی که اطراف وسیله حرکت میکنند . در عین حال مشتریان باید به دستگاه میزبان یا سایر دستگاه های محاسبه گر سیار و کاربران متصل بمانند . کارکنانی که از LAN استفاده می کنند نباید هرگز به بی سیم LAN فکر کنند . کارایی مناسب وظایف لیست شده در این قسمت کیفیت بررسی سایت را تضمین می کند و میتواند در دستیابی به محیط عامل یکپارجه هر زمان که شبکه بی سیم را نصب میکنید کمک مینماید.

translation-persian-300x99 ترجمه مقاله (CWNA) فصل 11، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیم

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
dow ترجمه مقاله (CWNA) فصل 11، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیمموضوعات :
شبکه(Network)
ads

درباره نویسنده

admin 785 نوشته در شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Secured By miniOrange