دانلود ترجمه فصل 2 مقاله Building a Cisco Wireless LAN | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود ترجمه فصل ۲ مقاله Building a Cisco Wireless LAN (نگاهی بر lan بیسیم سیسکو) :

عنوان اصلی مقاله: Building a Cisco Wireless LAN |تعداد صفحات انگلیسی:۶۰(فصل ۲)|تعداد صفحات ترجمه فارسی:۷۲|فـرمت ترجمه : word

Building a Cisco Wireless LAN
chapter2:Wireless LAN Overview

فصل ۲:
نگاهی بر LAN بی‌سیم:
تعاریف موجود در این فصل:
• درک بنیادهای فرکانس رادیویی
• مبادله از طریق فناوری‌‌های LAN بی‌سیم
• اجرای معماری LAN بی‌سیم
• حفظ سرعت از طریق استانداردهای شبکه بی‌سیم
 خلاصه‌ها
 بررسی سریع تعاریف
 سؤالات مکرر پرسیده شده

مقدمه:
ضریب اولیه شبکه‌های منطقه محلی (WLANها) توانایی آنها در ارتباط با شبکه بی‌سیمی یا با دستگاههای WLAN محلی می‌باشد. یکپارچه سازی فناوری‌های رادیویی توانمند کننده WLANها، فناوری‌های دیگر، جهت فراهم کردن ایمنی، کارایی و امنیت داخلی WLAN به کار می‌روند. از آنجا که دستگاههای رادیویی WLAN، انواع گوناگون فناوریهای رادیویی را بکار می‌برند، ما در ابتدا بنیادهای (RF) فرکانس رادیویی را مرور می‌کنیم. ما دستگاه متنوع RF وابسته به عاملیت و سودمندی WLANها، را تعریف می‌کنیم و توضیح می‌دهیم.
این فصل به بررسی WLAN در ایجاد دانش پایه حول موضوعات جزئی شده شبکه‌بندی بی‌سیم، می‌پردازد.
در اینجا، اصطلاحاتی راجع به جزئیات مفاهیم و فناوری‌های استفاده شده در سیستم‌های بی‌سیم به منظور افزایش توانایی شما جهت طراحی، اجرا و عیب‌زدایی پرسه‌های گوناگون سیستم بی‌سیم ارائه می‌دهیم. همچنین اطلاعاتی کاربردی لازم جهت درک سودمندی هر دستگاه رادیویی WLAN موجود در محصولات کیسکو آیرونت را در اختیارمان قرار می‌دهیم. از آنجا که این موضوع مهم، بسیار از عناوین و فناوریها را نشان می‌دهد، بحث در مورد آنها در درون یک فصل به بهترین صورت دشوار است.
در عوض، ما در اینجا بر بنیادها و استانداردها مربوط به WLANها، اشاره می‌کنیم. بعدها، در مورد فناوری‌های بی‌سیم جاری و مزایا و معایب پیاده‌سازی فناوری گوناگون بی‌سیم، با توجه به تکنولوژی بکار رفته در دستگاههای کیسکو آیرونت، بحث می‌کنیم.
و در آخر، به استانداردها با اشاره به استانداردهای بی‌سیم سازمان‌های استانداردهای مهم سراسر جهان، اشاره کنیم. همراه با اینها، کاربرد دستگاههای رادیویی بی‌سیم در سازمان بین‌المللی استاندارد سازی (IOS). مدل مرجع ارتباط داخلی سیستم‌های باز (IOS) را آزمایش می‌کنیم.

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

دانلود ترجمه فصل ۲ مقاله Building a Cisco Wireless LAN (نگاهی بر lan بیسیم سیسکو)

قیمت : 60000 تومان

600,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012