no-img
شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه

ترجمه مقاله (Certified Wireless Network (CWNA فصل 8 | شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه


شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

DOC
ترجمه مقاله (CWNA) فصل ۸، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیم
doc
دسامبر 28, 2013
۱۵,۰۰۰ تومان
1 فروش
۱۵,۰۰۰ تومان – خرید

ترجمه مقاله (CWNA) فصل ۸، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیم


عنوان اصلی مقاله: (Certified Wireless Network Administrator Official Study Guide (CWNA

|تعداد صفحات انگلیسی:۱۶(از صفحه ۳۱۰-۳۲۶)|تعداد صفحات ترجمه فارسی:۱۵|فـرمت ترجمه : word

فصل ۸
CWNA

از صفحه ۳۱۰-۳۲۶
تکسیر دینامیکی درجه تغییرات ( DRS )
تطابق اندازه گزینش (ARS) ودینامیکی اندازه درجه تغییر (DRS) هر دو از ضوابطی استفاده میکنند تا روش سریع دینامیکی توصیف کنند که باعث تنظیم کار استفاده کننده های شبکه بی سیم LAN گردد . این تطبیق سریع مکانی از لحاظ افزایش مسافت میان استفاده کننده و نقطه دسترسی و یا از طریق افزایش واسط می باشد . این امری ضروری است که در آن رئیس شبکه درمی یابد چگونه این توابع کار می کنند و ترتیب طرح برای یک شبکه خروجی را می فهمد و سایز خانه ها و قدرت خروجی میان نقاط ایستگاه ها و امنیت میان آنها را درمی یابد .
انتشار طیف سیستم های مدرن فقط مخصوص ساختن اجزای گسسته است تا داده ها ی معینی بعنوان مثال ۱و۲و۵و۵و۱۱ مگابایت بر ثانیه . این افزایش در اثر مسافت میان نقطه دسترسی و ایستگاه سیکنالهای مقاومت باعث کاهش انتقال داده های رایج می شود . وقتی این سیگنالهای مقاومتی باعث کاهش تبادل می شود واحد انتقال راه دور مقدار معینی از داده ها را بر حسب درجه رو به پایین معین می کند مثل ۱و۲و۵و۵و۱۱ مگابایت بر ثانیه . شکل ۸٫۳ نشان میدهد که افزلیش مسافت نقطه دستیابی باعث کاهش سرعت داده می شود .

یک شبکه بی سیم LAN هرگز نمیتواند از ۱۱مگابایت بر ثانیه تا ۱۰مگا بایت بر ثانیه را تحمل کند بعنوان مثال از آنجائیکه ۱۰ مگابایت بر ثانیه نمی تواند درجه مشخصی باشد .
یک روش که ناپیوستگی ها را درست میکند تا کنار هم بمانند ARS یا DRS نامیده میشود . هر FHSS و DSSS ابزار DRS و یک IEEE و ایستگاه فضائی آزاد آنرا تجهیز می کند .

توصیف هماهنگی فعالیت
توصیف هماهنگی فعالیت DCF یک روش دسترسی معین استاندارد ۸۰۲٫۱۱ است که در آن پایگاه بی سیم LAN اجازه می دهد تا با واحد ارتباطات میانی ارتباط پیذا کنید (RF ) که از پرتکل CSMA/CA استفاده می کند . در این روش ارسال میانی جزئی از فرکانس رادیوئی است که شبکه بی سیم LAN برای ارسال داده از ان استفاده می کند . گروه سرویس مرکزی BSS و گروه سرویس ثانویه ESS و گروه سرویس مستقل IBSS می تواند از تمام مدل های DCF استفاده کنند . نقطه دسترسی در این گروه سرویس ها به روش مشابهی عمل میکنند مانند IEE 802/3 که مبنی بر هاب سیم کشی شده برای انتقال داده و DCF برای انتقال نقاط دسترسی بکار میرود .

translation-persian-300x99 ترجمه مقاله (CWNA) فصل 8، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیم

دانلود رایگان مقاله انگلیسی
dow ترجمه مقاله (CWNA) فصل 8، راهنمای مطالعه گواهی مدیر شبکه بیسیمموضوعات :
شبکه(Network)
ads

درباره نویسنده

admin 785 نوشته در شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Secured By miniOrange