ترجمه پروتکل های مسیر یابی برای شبکه های بیسیم سیار ادهاک | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • دانلود ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یابی برای شبکه های بیسیم سیار ادهاک

  دسته :

  شبکه(Network)

  Routing Protocols for Ad Hoc Mobile Wireless Networks
  قیمت : 18000 تومان

  180,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یابی برای شبکه های بیسیم سیار ادهاک :

عنوان اصلی مقاله:Routing Protocols for Ad Hoc Mobile Wireless Networks|تعداد صفحات انگلیسی:۱۶|تعداد صفحات ترجمه فارسی:۱۴|فـرمت ترجمه : word

چکیده
در این مقاله نحوه مسیر یابی در شبکه های بی سیم و پروتکل های مورد استفاده در این شبکه ها مورد بررسی قرار می گیرند. پروتکل ها در شبکه های بی سیم به ۲ دسته تقسیم می شوند:
* پروتکلهای مسیریابی جدول راندنی
* پروتکلهای مسیریابی طبق درخواست
در پروتکلهای مسیریابی جدول راندنی، هر گره، اطلاعات مسیریابی به روز همه گره های موجود در شبکه را، در یک جدول نگهداری میکند. در حالیکه در پروتکل طبق درخواست، یک گره، مسیر به مقصد را وقتی که مایل به فرستادن اطلاعات به آن باشد پیدا می کند.

مقدمه
پیشرفت ها و دست آورد های اخیر بشری نوع جدیدی از سیستم های بی سیم یعنی شبکه هایMobile Ad hoc را معرفی کردند. شبکه های Mobile Ad hoc که آنها را گاهی شبکه های short live نیز می نامند، میتوانند در غیاب ساختار ثابت و متمرکز عمل کنند. بدین ترتیب در مکانهایی که امکان راه اندازی سریع یک شبکه ثابت وجود نداردکمک بزرگی محسوب می شوند. شایان ذکر است که واژه Ad hoc لاتین بوده و به معنی موقت یا تک منظوره می باشد. شبکه Mobile Ad hoc سیستم خودکاری، متشکل از گره های متحرکی است که توسط لینک های بی سیم به یکدیگر متصل شده اند. هر گره هم به عنوان سیستم کاربر و هم به عنوان مسیریاب برای بقیه گره های موجود در شبکه به کار می رود. در چنین شبکه ای هر کاربر می تواند در حالی که با گره یا گره های دیگری در حال ارتباط است مکان خود را تغییر دهد. مسیر بین هر جفت از کاربرین ممکن است دارای لینک های چند گانه باشد. پروتکل معروف IEEE 802.11در مواقعی که دسترسی به شبکه ثابت وجود ندارد قادر به تامین امکانات شبکه های Ad hoc می باشد. شبکه های Mobile Ad hoc یا به صورت مجزا و یا در ارتباط با بقیه شبکه ها همچون اینترنت عمل می کنند. این شبکه ها توانسته اند رویای اتصال به شبکه در هر مکان و هر زمانی را به واقعیت تبدیل کنند.

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

دانلود ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یابی برای شبکه های بیسیم سیار ادهاک

قیمت : 18000 تومان

180,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012