ترجمه مقاله پروتکل های مسیریابی برای شبکه های حسگر بی سیم | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود ترجمه مقاله پروتکل های مسیریابی برای شبکه های حسگر بی سیم :

عنوان اصلی مقاله:ROUTING PROTOCOLS FOR WIRELESS SENSOR NETWORKS|تعداد صفحات انگلیسی:۱۰|تعداد صفحات ترجمه فارسی:۱۲|فـرمت ترجمه : word

مقدمه
شبکه های بی سیم ترکیبی از سنسورهای ثابت و متحرک هستند و سنسورها بسته به ماهیت برنامه ی کاربردی استقرار پیدا می کنند. به عنوان مثال در برنامه های ناظر در مدل ad – hoc برای پوشش نواحی خاصی که باید نظارت کنند مستقر می شوند. شبکه ی بی سیم فرصت های جدیدی را در میان طیف وسیعی از تلاشهای آدمی خلق کرده است ، از قبیل : مهندسی ساخت و طراحی سیستم های کنترل و نظارت در محیط ، سیستم های پیگیری حریق در جنگل، مراقبت های پزشکی ، نظارت و نقشه برداری در میدان جنگ، مدیریت حوادث و حفاظت از زیر ساخت های حیاتی، برنامه های مرتبط با جمع آوری اطلاعات و انتشار آنها در شکل نشان داده شده است.
سنسورها اصولاً به منظور دریافت اطلاعات از محیط و در صورت امکان پردازش داده ها قبل از ارسالشان از طریق ایستگاه پایه به سمت چاهک اطلاعاتی و سرانجام برنامه کاربردی، طراحی شده اند. پردازش و ارسال اطلاعات توسط رخداد وقایع خاص، در محیطی که سنسورها در پاسخ به تقاضای برنامه کاربر پیکربندی شده اند انجام می گیرد. در بسیاری از موارد، تجمیع اطلاعات گردآوری شده توسط حس گرهای گوناگون، قبل از ارسالشان به ایستگاه پایه مفید است. تجمیع اطلاعات، تعداد پیغام هایی را که باید منتقل شوند را کاهش می دهد و باعث کاهش انرژی مصرفی در ارتباطات می شود.

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

دانلود ترجمه مقاله پروتکل های مسیریابی برای شبکه های حسگر بی سیم

قیمت : 12000 تومان

120,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012