دانلود ترجمه فصل 4 مقاله Cisco Networking Academy Program | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود ترجمه فصل ۴ مقاله برنامه های آکادمی شبکه های سیسکو :سال دوم ،راهنمای نسخه دوم :

عنوان اصلی مقاله: Cisco Networking Academy Program:Second-Year Companion Guide Second Edition|تعداد صفحات انگلیسی:۱۵(از صفحه ۹۴-۱۰۹)|تعداد صفحات ترجمه فارسی:۱۶|فـرمت ترجمه : word

اهداف کلی:
بعد از مطالعه در این فصل شما می توانید:
– اهدا طراحی مربوط به LAN را توضیح دهید.
– موضوعات طراحی مربوط به LAN را شناسایی کنید.
– توضیح دهید اینکه چه طور می توان ابزار شبکه را جمع آوری و آنها را مورد تحلیل قرار داد.
– سطح یک موضوع طراحی LAN را شناسایی کنید.
– سطح ۳ طرحی LAN را شناسایی کنید.
– ارائه اسناد فیزیکی و منطقی را توصیف کنید.
مقدمه
طراحی LAN :
در فصل ۳ توضیحی درباره VLANها و ارتباطهای داخلی شبکه، مقایسه‌هایی درباره‌ی طرح و شکل LAN مشترک و واحد با طرح و شکل LAN دارای Switch ارائه شد و نیز مزایای استفاده ار طرحVLAN مجه به Switch مورد بحث و بررسی قرار گرفت. علیرغم پیشرفتهایی که در عملکرد و ابزار و تجهیزات و قابلیت های آنها صورت گرفته، با این وجود طراحی شکه بسیار مشکل شده و روند فعلی به طور فزاینده‌ای به سمت محیطهای پیچیده‌ی شامل ابزار چندگانه و ارتباطهای داخلی شبکه با مکانیسم‌های LAN کنترل شده‌ی واحد و مجزا جاری است در نظر گرفتن تمام عوامل بسیار مهم است چون طراحی دقیق شبکه می تواند سختی های مربوط به توسعه شبکه را کاهش دهد.
یکی از مراحل بسیار مهم برای اطمینان از ایجاد شبکه‌های سریع و پایدار طراحی شبکه است. اگر شبکه به طور مناسب طراحی نشود، مشکلات پیش بینی نشده‌ی زیادی به وجود می آید و ممکن است در رشد و توسعه‌ی شبکه اختلالاتی ایجاد شود فرایند طراحی شبکه یک فرآیند بسیار مهمی تلقی می شود در این فصل فرآیند طراحی شبکه ارائه خواهد شد. به علاوه اهداف طراحی LAN مسائل مربوط به طراحی شبکه روش شناسی طراحی شبکه و توسعه‌ی ارتباطهای LANدر این فصل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

دانلود ترجمه فصل ۴ مقاله برنامه های آکادمی شبکه های سیسکو :سال دوم ،راهنمای نسخه دوم

قیمت : 15000 تومان

150,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012