دانلود ترجمه فصل 3 مقاله Building a Cisco Wireless LAN | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • دانلود ترجمه فصل ۳ مقاله ایجاد یک شبکه lan بی سیم سیسکو (خط تولید شبکه محلی(lan)بیسیم سیسکو)

  دسته :

  شبکه(Network)

  Cisco Wireless LAN Product Line
  قیمت : 45000 تومان

  450,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود ترجمه فصل ۳ مقاله ایجاد یک شبکه lan بی سیم سیسکو (خط تولید شبکه محلی(lan)بیسیم سیسکو) :

عنوان اصلی مقاله: Building a Cisco Wireless LAN |تعداد صفحات انگلیسی:۳۷(فصل ۳)|تعداد صفحات ترجمه فارسی:۵۶|فـرمت ترجمه : word

Chapter 3:Cisco Wireless LAN Product Line
فصل ۳:خط تولید شبکه محلی(lan)بیسیم سیسکو

راه حل در این فصل:
مروری بر سیستم های بی سیم سیسکو
سیسکو سری Aironet 3X0 -AP ها و پل ها
سیسکو Aironet NIC بی سیم
آنتن های سیسکو Aironet

خلاصه
راه حل پیگیری سریع
پرسش و پاسخهای متداول

مقدمه :
چنانکه در فصل ۲ دیدید، شبکه محلی بی‌سیم (WLAN=) دقیقاً آنچه است که مانند شبکه‌ای بنظر می‌اید که از طریق تکنولوژی بی‌سیم ارتباط برقرار می‌شود. تام ویژگیهای از یک «LAN با سیم» مرسوم (مانند اِترنت) را بدون نیاز به داشتن اتصالات دارای سیم با هر وسیله فراهم می‌سازد. اما آن فقط نیمی از داستان است؛ WLANها دارای پتانسیل می‌باشد تا اساس این را متحول کنند که چطور اتصال پذیری در نظر گرفته می‌شود.
کاربران انفرادی با کاربرد تکنولوژیهای بی‌سیم می‌توانند بدون نیاز برای کابل کشی کشیده شده به میزشان، به شبکه اتصال یابند. این مورد نه تنها به کاربران توانایی برای حرمت به اطراف با کامپیوترهای روپایی و دستیارهای دیجیتال شخصی (PDAها) شان میدهد، همچنین نقل مکان آسان ماشین‌های دسک‌تاپ را در طی «دوباره سازماندهی» دفتر کاری غیر قابل اجتناب امکان پذیر می‌سازد. تکنولوژیهای بی‌سیم فراتر از سطح کاربر محلی، نیز قابلیت را برای اتصال با یک گروه کاری راه دور بدون نیاز به کندن و نصب کابل کشی یا سفارش خدمات حامل مانند یک T1 پیشنهاد می‌کنند. اگر شرایط درست باشند، مجموعه تکنولوژی WLAN Cisco می‌تواند با این گروه کاری راه دور با سرعتهای تا Mbps11 اتصال یابد حتی اگر مایلها دور واقع شوند. به اضافه پتانسیل فراهم سازی صرفه‌جویی‌های هزینه‌ای و منافع زیر ساختاری دراز مدت می‌توانید نیز WLANها را بکار ببرید تا اتصال پذیری را در رویداد یک بلا یا انتقال غیر منتظره، سریعاً بالا آورند. برای مثال اگر فضای دفترکار شرکت‌تان با سیل پشانده شد، اما انبار باقی ماند، می‌توانید تکنولوژی‌هایی WLAN از آن Cisco را در انبار نصب کنید و PCها را به داخل این فضا انتقال دهید، از این رو دسترسی به شبکه را به تمام PCهای داخل محدوده می‌دهد. این کار نیاز را برای اجرای کابل‌کشی جدید بی‌منظور حمایت از چنین پیکربندی موقت فرو می‌نشاند تا زمانیکه فضای دفترکار تعمیر شود. این راه حل نیز اضافه سازی راحت‌ یا دوباره قرار دهی آسان ماشین‌ها را امکان‌پذیر می‌سازد چنانکه نیازها در این فضای دفترکار موقت، تغییر می‌یابد.

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

دانلود ترجمه فصل ۳ مقاله ایجاد یک شبکه lan بی سیم سیسکو (خط تولید شبکه محلی(lan)بیسیم سیسکو)

قیمت : 45000 تومان

450,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012