no-img
شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه

نمودار ER بانک با پایگاه داده Sql Server، مدل ادراکی | شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه


شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

DOC
نمودار ER بانک با پایگاه داده Sql Server، مدل ادراکی
doc
می 10, 2014
۲۰,۰۰۰ تومان
9 فروش
۲۰,۰۰۰ تومان – خرید

نمودار ER بانک با پایگاه داده Sql Server، مدل ادراکی


موضوع پروژه: نمودار ER بانک با پایگاه داده Sql Server، مدل ادراکی

همراه با فایل ER و مستندات-شامل مدل ادراکی عام،میانی و خاص
SQL نمودار ER بانک با پایگاه داده Sql Server، مدل ادراکی
 سیستم بانک :
سیستم بانک یک سیستم بسیار گسترده است ولی در پروزه کلاسی ، سیستم داخل یک شعبه به صورت ساده و عملیات مربوط به آن مدل شده و از روی مدل بدست آمده نرم افزار ساده یک شعبه شبیه سازی می شود .
در این سیستم عملیات مربوط به وام ها و کلیه حساب های جاری که داخل یک شعبه انجام می شود ثبت می گردد.
در این سیستم مدیر سیستم ( رئیس شعبه ) اطلاعات مربوط به عملیات جدید ، وام جدید و غیره را در سیستم وارد می کند تا کلیه اپراتور ها بتوانند از آن استفاده کنند و هر اپراتور مجاز است عملیات مربوط به خود را انجام دهد . همچنین هر کاربر با user name , Password خود وارد سیستم می شود یعنی مسئول وام فقط به قسمت وام ، مسئول حساب جاری به قسمت مربوط به دریافت و پرداخت و مسئول حوالجات به دریافت و پرداخت حواله دسترسی دارد.
هر مشتری می تواند پس از مراجعه به بانک در صورتی که مدارک وی کامل بوده و دارای شرایط مربوطه باشد نسبت به افتتاح حساب اقدام نماید . این کار ( افتتاح حساب ) وظیفه مسئول حساب جاری می باشد.
همچنین هر مشتری در صورتی که شرایط مربوط به تخصیص وام را داشته باشد یعنی اگر هیج وامی به وی تعلق نداشته باشد می تواند نسبت به اخذ وام اقدام نماید که این فرآیند یکی از وظایف مسئول وام می باشد.
هر کدام از طرف حساب ها (مشتری ها ) می تواند در صورت داشتن حساب جاری عملیات دریافت از حساب و پرداخت به حساب را انجام دهد و در صورتی که وامی به مشتری تخصیص یافته باشد عملیات پرداخت قسط وام خود در موعد مقرر را انجام دهد و درصورتی که جمع پرداخت وام وی با مبلغ برداشت شده ( به علاوه سود تعلق یافته ) برابر باشد وام وی تسویه شده و می تواند مجددا اقدام به اخذ وام کند.
همچنین کلیه مشتری ها اعم از آنهایی که حساب جاری در سیستم دارند یا ندارند می توانند نسبت به ارسال حواله اقدام نمایند ولی دریافت حواله مستلزم این می باشد که مشتری ( طرف حساب ) در شعبه مربوطه دارای حساب جاری باشد.
این عمل نیز از وظایف مسئول حوالجات می باشد.

 

Entity Relationship Diagram-ٍER

 موضوعات :
رشنال رز و er
ads

درباره نویسنده

admin 785 نوشته در شبیه سازی، برنامه نویسی، پایان نامه دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Secured By miniOrange