نمودار ER سیستم بانک بهمراه پایگاه داده Sql Server-مدل ادراکی | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • نمودار ER سیستم بانک بهمراه پایگاه داده Sql Server-مدل ادراکی

  دسته :

  رشنال رز و er

  نمودار ER سیستم بانک بهمراه پایگاه داده Sql Server-مدل ادراکی
  قیمت : 20000 تومان

  200,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد نمودار ER سیستم بانک بهمراه پایگاه داده Sql Server-مدل ادراکی :

موضوع پروژه:نمودار ER سیستم بانک بهمراه پایگاه داده Sql Server-مدل ادراکیword

همراه با فایل ER و مستندات-شامل مدل ادراکی عام،میانی و خاص
bb
 سیستم بانک :
سیستم بانک یک سیستم بسیار گسترده است ولی در پروزه کلاسی ، سیستم داخل یک شعبه به صورت ساده و عملیات مربوط به آن مدل شده و از روی مدل بدست آمده نرم افزار ساده یک شعبه شبیه سازی می شود .
در این سیستم عملیات مربوط به وام ها و کلیه حساب های جاری که داخل یک شعبه انجام می شود ثبت می گردد.
در این سیستم مدیر سیستم ( رئیس شعبه ) اطلاعات مربوط به عملیات جدید ، وام جدید و غیره را در سیستم وارد می کند تا کلیه اپراتور ها بتوانند از آن استفاده کنند و هر اپراتور مجاز است عملیات مربوط به خود را انجام دهد . همچنین هر کاربر با user name , Password خود وارد سیستم می شود یعنی مسئول وام فقط به قسمت وام ، مسئول حساب جاری به قسمت مربوط به دریافت و پرداخت و مسئول حوالجات به دریافت و پرداخت حواله دسترسی دارد.
هر مشتری می تواند پس از مراجعه به بانک در صورتی که مدارک وی کامل بوده و دارای شرایط مربوطه باشد نسبت به افتتاح حساب اقدام نماید . این کار ( افتتاح حساب ) وظیفه مسئول حساب جاری می باشد.
همچنین هر مشتری در صورتی که شرایط مربوط به تخصیص وام را داشته باشد یعنی اگر هیج وامی به وی تعلق نداشته باشد می تواند نسبت به اخذ وام اقدام نماید که این فرآیند یکی از وظایف مسئول وام می باشد.
هر کدام از طرف حساب ها (مشتری ها ) می تواند در صورت داشتن حساب جاری عملیات دریافت از حساب و پرداخت به حساب را انجام دهد و در صورتی که وامی به مشتری تخصیص یافته باشد عملیات پرداخت قسط وام خود در موعد مقرر را انجام دهد و درصورتی که جمع پرداخت وام وی با مبلغ برداشت شده ( به علاوه سود تعلق یافته ) برابر باشد وام وی تسویه شده و می تواند مجددا اقدام به اخذ وام کند.
همچنین کلیه مشتری ها اعم از آنهایی که حساب جاری در سیستم دارند یا ندارند می توانند نسبت به ارسال حواله اقدام نمایند ولی دریافت حواله مستلزم این می باشد که مشتری ( طرف حساب ) در شعبه مربوطه دارای حساب جاری باشد.
این عمل نیز از وظایف مسئول حوالجات می باشد.

Entity Relationship Diagram-ٍER

نمودار ER سیستم بانک بهمراه پایگاه داده Sql Server-مدل ادراکی

قیمت : 20000 تومان

200,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012