بررسی علل افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در بین دانشجویان | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • بررسی علل افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در بین دانشجویان

  دسته :

  آمار

  بررسی علل افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در بین دانشجویان
  قیمت : 10000 تومان

  100,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد بررسی علل افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در بین دانشجویان :

موضوع پروژه:بررسی علل افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در بین دانشجویان word

همراه با فایل ورد در ۲۰ صفحه

مقدمه: از آنجاییکه اساس و بنیان هرجامعه را خانواده پی ریزی می کند. از اینرو شناخت دقیق و بررسی متغییرهای در ارتباط با آن یعنی ازدواج و طلاق مهم است. تحقیق حاضر با هدف بررسی علل افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در بین دانشجویان آغاز شد.
این تحقیق از نوع توصیفی است و دارای دو جامع آماری بود.
۱- دانشجویان مراجعه کننده به دادگاه خانواده طی ۳ ماه
۲- دانشجویان رشته مشاوره دانشگه آزاد اسلامی واحد قوچان نمونه آماری جامعه اول ۹۴ نفر بودند و نمونه آماری جامع دوم ۲۰۰ نفر بودند. ( ۶۳% دختر و ۳۷% پسر) نتایج نشان داد که علل اصلی طلاق در بین دانشجویان به ترتیب عبارتند از: ناسازگاری اخلاقی و رفتاری ۲۵% اختلاف فرهنگی ۲۱% دخالت والدین ۱۳% سن کم ۱۱% توقعات و انتظارات زیاد از همسر ۱۰% فساد اخلاقی ۹% اعتیاد ۶% بیماری جسمانی و روانی ۳% آزار و اذیت توسط مرد ۲% و علل کاهش میزان ازدواج به ترتیب عبارتند از : نداشتن شغل ۲۵% مشکلات مادی ۲۰% عدم شناخت طرف مقابل ۱۹% ترس از ازدواج ۱۵% طولانی شدن دوران تحصیل ۱۳% مشکل خدمت سربازی ۸% در این تحقیق ۴۰% دانشجویان ۷۵% دختر و ۲۵% پسر به فکر ازدواج بودند و ۶۰% به فکر ازدواج نبودند و سن مناسب برای ازدواج از نظر دختران ۲۶-۲۲ سال و پسران ۳۰-۲۵ است. در پایان با توجه به نتایج به دست آمده می توان پیشنهاد داد مشاوره قبل از ازدواج به ماننده مشاوره ژنتیک اجباری گردد.

بررسی علل افزایش طلاق و کاهش میزان ازدواج در بین دانشجویان

قیمت : 10000 تومان

100,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012