دانلود پروژه شبیه سازی صف نانوایی با ارنا arena آرنا | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود پروژه شبیه سازی صف نانوایی با ارنا arena آرنا :

موضوع پروژه:دانلود پروژه شبیه سازی صف نانوایی با ارنا arena آرنا|داکیومنت:دارد|نسخه نرم افزار:۱۳٫۵|فـرمت داکیومنت : word

همراه با داکیومنت صورت مسئله+نتایج شبیه سازی + فایل پیاده سازی در نرم افزارارنا

Arena Simulation

 


تعریف کامل مساله

در یک نانوایی در مرکز پر تردد شهر،مشتریان جهت خرید نان با تابع توزیع نمایی ۵ وارد نانوایی می شوند.در این نانوایی دو سرویس دهنده وجود دارد و مشتریان با در صدهای زیر وارد صف مربوط به سرویس دهنده مربوطه می شوند:۴۰% مشتریان وارد صف شماره یک و ۶۰ درصد مشتریان وارد صف شماره دو می شوند.(مشتریانی که وارد صف شماره یک می شوند نان کمتر از۵ عدد را درخواست می کنند).
۲۰% مشتریان با تابع توزیع مثلثی(۳،۲،۱) دقیقه از سرویس دهنده یک و با تابع توزیع مثلثی(۴،۳،۲) دقیقه از سرویس دهنده دو نان بربری دریافت می کنند.
۱۵%مشتریان با تابع توزیع مثلثی (۵،۴،۳) دقیقه از سرویس دهنده یک و با تابع توزیع مثلثی(۶،۵،۴) دقیقه از سرویس دهنده دو نان تافتون دریافت می کنند.
۲۵% مشتریان با تابع توزیع نمایی۳ دقیقه از سرویس دهنده یک و با تابع توزیع نمایی۶ دقیقه از سرویس دهنده دو نان سنگک دریافت می کنند.
۴۰% مشتریان نیز با تابع نرمال (۴،۲)Norm دقیقه از سرویس دهنده یک و با تابع توزیع نرمال (۷،۵)Norm دقیقه از سرویس دهنده دو نان لواش دریافت می کنند.
این سیستم را برای ۱۰ روز ۸ ساعته شبیه سازی می کنیم.

شبکه نرم افزار ارنا

nanevae

نمودار هیستوگرام نتایج:

nanevae1

nanevae2

nanevae3

nanevae4

دانلود پروژه شبیه سازی صف نانوایی با ارنا arena آرنا

قیمت : 30000 تومان

300,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012