دانلود پروژه شبیه سازی ایستگاه قطار با ارنا arena آرنا | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود پروژه شبیه سازی ایستگاه قطار با ارنا arena آرنا :

موضوع پروژه:دانلود پروژه شبیه سازی ایستگاه قطار با ارنا arena آرنا|داکیومنت:دارد|نسخه نرم افزار:۱۳٫۵|فـرمت داکیومنت : word

همراه با داکیومنت صورت مسئله+نتایج شبیه سازی + فایل پیاده سازی در نرم افزارارنا

Arena Simulation

صورت مسئله:

مسافرین  با آهنگ (TRIA(15,20,25نفر در دقیقه وارد ایستگاه راه آهن در تبریز می شوند  و فاصله زمانی بین حرکت دو قطار از تبریز به تهران هر ۲ ساعت یکبار انجام میگیرد که از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب ادامه دارد.

بطور میانگین ۱۰% قطارها از سیستم خارج می شوند، که ۵% به حالت standby رفته و ۵%برای گذراندن بازدید هفتگی خود به واحد تعمیرات می روند و در آنجا یک فرایند ۴ ساعته را طی می کنند.

تابع توزیع خرابی روی خط قطار برابر (TRIA(2,3,6 در روز می باشد. قطارهای معیوب پس از خروج از خط به واحد تعمیرات می روند، زمان تعمیر آنها دارای توزیع (TRIA(30,120,1440 دقیقه میباشد. با خروج هر قطار معیوب از خط یک قطار از حالت standby جایگزین آن میشود. ایستگاهها به سه دسته low traffic و medium traffic و high traffic تقسیم می شوند که زمان سوار و پیاده شدن مسافران در هر یک از ایستگاهها میباشد و تابع توزیع تقاضای آنها به ترتیب برابر (TRIA(10,12,15و (TRIA(6,7,12و (TRIA5,8,10) در دقیقه می باشد و فاصله زمانی طی مسافت بین هر یک از ایستگاهها بترتیب برابر (TRIA(4,4.15,4.30و

( TRIA(3,3.10,3.20و( TRIA(2,2.20,2.30 ساعت میباشد.

 

شبکه نرم افزار ارنا

gatar

 

نمودار هیستوگرام نتایج:

gatar1

gatar2

gatar3

gatar4

 

 

 

دانلود پروژه شبیه سازی ایستگاه قطار با ارنا arena آرنا

قیمت : 35000 تومان

350,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012