دانلود پروژه شبیه سازی اورژانس مرکز شهر با ارنا Arena | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود پروژه شبیه سازی اورژانس مرکز شهر با ارنا Arena :

موضوع پروژه:دانلود پروژه شبیه سازی سیستم اورژانس مرکز شهر با ارنا Arena|داکیومنت:دارد|نسخه نرم افزار:۱۳٫۵|فـرمت داکیومنت : word

همراه با فایل صورت مسئله،نتایج شبیه سازی و پیاده سازی در محیط ارنا

Arena Simulation

۱٫ تعریف کامل مساله

یک اورژانس در یک نقطه از شهر وجود دارد برای ورود ۱۰۰۰ نفر به صورت تصادفی هر ۴ دقیقه به اورژانس مراجعه میکنند؛ که از بین بیماران ۱۰% به بیماران تصادفی ، ۱۵% بیماران سرپایی و ۷۵% بیماران ویزیت دکتر هستند. بیماران تصادفی با آهنگ ورود توزیع مثلثی بر حسب ساعت(۸و۶و۵ )  وبیماران ویزیت دکتر بر حسب توزیع مثلثی (۴,۵,۸) و بیماران سرپایی با توزیع نرمال (۱و۲) میباشند.از بین بیماران تصادفی ۸۰% به مراقبتهای ویژه  با توزیع نمایی ۵ و ۲۰% به انتخاب پزشک برای خروج میروند. از ۸۰% بیماران داخل مراقبت های ویژه ۸۰% به آزمایشگاه با ثابت ۴ و ۲۰% برای انتخاب پزشک میروند.از ۷۵% بیماران ویزیت دکتر ۲۰% به آزمایشگاه با مثلثی (۲و۳و۵)و ما بقی به انتخاب پزشک میروند. بیماران سرپایی هم مستقیما برای انتخاب پزشک برای خروج میروند. برای انتخاب دکتر هرکدام که صف کوتاهتری داشت اتنخاب میشود.

شبکه شبیه سازی با ارنا:

orjans

نمودار هیستوگرام نتایج:

orjans1

orjans2

orjans3

دانلود پروژه شبیه سازی اورژانس مرکز شهر با ارنا Arena

قیمت : 25000 تومان

250,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012