تمرین 15 فصل 4 (4-15)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، سیستم بسته بندی | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • تمرین ۱۵ فصل ۴ (۴-۱۵)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، سیستم بسته بندی

  دسته :

  پروژه های arena

  تمرین 15 فصل 4 (4-15)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، سیستم بسته بندی
  قیمت : 35000 تومان

  350,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد تمرین ۱۵ فصل ۴ (۴-۱۵)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، سیستم بسته بندی :

موضوع پروژه: تمرین ۱۵ فصل ۴ (۴-۱۵)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، سیستم بسته بندی|داکیومنت:دارد|نسخه نرم افزار:۱۴|فـرمت داکیومنت : word

همراه با داکیومنت صورت مسئله+نتایج شبیه سازی + فایل پیاده سازی در نرم افزار ارنا

سوال پانزده فصل چهار کتاب دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری

توضیح کامل فرایند شبیه سازی با اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده در  شبیه سازی 

Arena Simulation

photo_2016-08-27_06-29-19

صورت مسئله

جواب تمرین ۴-۱۵
اقلامی بر اساس توریع نمایی با میانگین ۱٫۱ از سیستم برداشت موجودی می رسند. (تمامی زمانها بر حسب دقیقه است) زمان اولین ورود در لحظه صفر است. به محض ورود، اقلام، در یک صف قرار گرفته و توسط یکی از ۴ بسته بندی مشابه بسته بندی می شوند. زمان بسته بندی مثلثی با پارامترهای ۲٫۷۵ و۳٫۳ و۴ می باشد. سپس جعبه ها بر اساس نوع، (۲۰ درصد بین المللی و ۸۰ درصد داخلی) جدا گردیده و به قسمت ترابری فرستاده می شوند. یک حمل کننده برای بسته های بین المللی و دو حنل کننده برای بسته های داخلی (یک صف برای هر دوحمل کننده بسته های داخلی) وجود دارد. زمان بارگیری بین المللی از توزیع مثلثی با پارامترهای (۴٫۸و۳٫۳و۲٫۳) و زمان بارگیری داخلی از توزیع مثلثی با پارامترهای (۲٫۷و۲٫۰و۱٫۷) پیروی می کند. این سیستم بسته بندی سه ساعت در هر شیفت و ۵ روز در هر هفته کار می کند.تمام بسته بندی ها و بارگیری ها بعد از دو ساعت به مدت ۱۵ دقیقه، بعد از چهار ساعت به مدت ۳۰ دقیقه جهت ناهار و بعد از ۶ ساعت یک ۱۵ دقیقه دیگر در هر شیفت استراحت می کنند. از قاعده ی برنامه زمانی انتظار(wait) استفاده کرده و شبیه سازی را به مدت دو هفته (۱۰ روز کاری) اجرا کنید. تا تعداد ماکزیمم و میانگین قطعات یا جعبه های هر سه صف را تعیین نمایید انیمیشن مدل را ایجاد کنید و تغییر ظاهر موجودیت ها بعد از بسته بندی در جعبه را به نمایش در آورید.

 

شبکه شبیه سازی با ارنا:

1

اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده

2

3

4

 

 

نمودار هیستوگرام نتایج:

7

8

5

6

 

 

 

تمرین ۱۵ فصل ۴ (۴-۱۵)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، سیستم بسته بندی

قیمت : 35000 تومان

350,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012