تمرین 9 فصل 4 (4-9)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری- صدور گواهی پلاک خودرو | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • تمرین ۹ فصل ۴ (۴-۹)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری- صدور گواهی پلاک خودرو

  دسته :

  پروژه های arena

  تمرین 9 فصل 4 (4-9)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری- صدور گواهی پلاک خودرو
  قیمت : 35000 تومان

  350,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد تمرین ۹ فصل ۴ (۴-۹)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری- صدور گواهی پلاک خودرو :

موضوع پروژه:تمرین ۹ فصل ۴ (۴-۹)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری- صدور گواهی پلاک خودرو |داکیومنت:دارد|نسخه نرم افزار:۱۴|فـرمت داکیومنت : word

همراه با داکیومنت صورت مسئله+نتایج شبیه سازی + فایل پیاده سازی در نرم افزار ارنا

سوال نه فصل چهار کتاب دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری

توضیح کامل فرایند شبیه سازی با اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده در  شبیه سازی 

Arena Simulation

photo_2016-08-27_06-29-19

صورت مسئله

تمرین ۴-۹)

یک دفتر که گواهی پلاک های خودرو را توزیع میکند. جهت یکنواخت کردن بار کاری خود مشتریانش را به گروههایی تقسیم کرده است. مشتریان بر اساس محل زندگی خود وارد یکی از سه صف می شوند. این فرایند ورود را به عنوان سه ورود مستقل هر یک با توزیع نمایی با میانگین ۱۰ دقیقه مدل سازی کنید. اولین ورودی هر گروه در زمان صفر رخ می دهد. برای هر نوع مشتری یک کارمند و صف جداگانه جهت تکمیل فرم های درخواست وجود دارد. زمان خدمت دهی برای انواع مشتریان (UNIF(8,10 می باشد. پس از اتمام اولین گام، تمامی مشتریان به سمت کارمند دومی فرستاده می شوند تا امور مربوط به پلاک را تکمیل کنند. (این کارمند، تمامی سه نوع مشتری را که بر اساس FIFO در یک صف ایستاده اند را خدمت دهی می کند.) زمان خدمت دهی این فعالیت برای همه مشتریان (UNIF(2.66,3.33 می باشد. مدل این سیستم را ایجاد کرده و به مدت ۵۰۰۰ دقیقه اجرا کنید. میانگین و ماکزیمم زمان حضور در سیستم انواع مشتری ها را بررسی کنید.
یک مشاور پیشنهاد داده است که دفتر بین مشتریان مرحله اول تفاوتی قائل نشود. یک مدل نیز از این سیستم ایجاد کنید، آن را به مدت ۵۰۰۰ دقبقه اجرا کرده و نتایج را با نتایج سیستم اولی مقایسه کنید.

 

شبکه شبیه سازی با ارنا:

1

اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده

 

2

3

4

 

نمودار هیستوگرام نتایج:

 

5

6

7

8

تمرین ۹ فصل ۴ (۴-۹)، شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری- صدور گواهی پلاک خودرو

قیمت : 35000 تومان

350,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012