تمرین 7 فصل 7 (7-7) دیوید کلتون، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، مسافرین فرودگاه | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • تمرین ۷ فصل ۷ (۷-۷) دیوید کلتون، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، مسافرین فرودگاه

  دسته :

  پروژه های arena

  تمرین 7 فصل 7 (7-7) دیوید کلتون، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، مسافرین فرودگاه
  قیمت : 35000 تومان

  350,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد تمرین ۷ فصل ۷ (۷-۷) دیوید کلتون، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، مسافرین فرودگاه :

موضوع پروژه: تمرین ۷ فصل ۷ (۷-۷) دیوید کلتون، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، مسافرین فرودگاه|داکیومنت:دارد|نسخه نرم افزار:۱۴|فـرمت داکیومنت : word

همراه با داکیومنت صورت مسئله+نتایج شبیه سازی + فایل پیاده سازی در نرم افزار ارنا

سوال هقت فصل هقت کتاب دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری

توضیح کامل فرایند شبیه سازی با اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده در  شبیه سازی 

Arena Simulation

photo_2016-08-27_06-29-19

صورت مسئله

تمرین ۷-۷
سه نوع مشتری به یک فرودگاه وارد می شوند: نوع دارای بار (۳۰%)، خریدار بلیط (۱۵%) و بدون بار (۵۵%). توزیع زمان بین ورود برای کل مشتریان، (EXPO(1.3 است، تمامی زمانها بر حسب دقیقه و اولین ورودی در لحظه صفر وارد می شود. مسافران دارای بار مستقیما به سمت دستگاه بازرسی چمدان ها رفته و آن ها را چک می کنند. زمان این عملیات دارای توزیع مثلثی (۵و۴و۲) است و پس از عبور از زیر اشعه X به سمت گیت روانه می شوند. خریداران بلیط نیز جهت خرید، مستقیما به قسمت فروش بلیط می روند، زمان این فعالیت نیز به صورت (Expo(7 توزیع شده است. این مشتریان نیز به سمت دستگاه اشعه X رفته و از آن جا روانه گیت می شوند. مسافرین بدون بار مستقیما به دستگاه اشعه X و از آنجا به گیت می روند. زمان این فعالیت ها نیز به صورت مثلثی (۳و۱۵و۱) توزیع شده است. هر سه قسمت همواره دارای خدمت دهنده بوده و یک نفر در هر کدام حضور دارد. مدت زمان مرحله مربوط به اشعه X دارای توزیع (EXPO(1 است. همگی زمانهای سفر دارای توزیع نمایی (EXPO(2 هستند بجز زمان رفتن به سمت دستگاه اشعه X که دارای توزیع نمایی (EXPO(3 است. مدل را برای ۹۲۰ دقیقه اجرا کرده و آمارهای مربوط به ضریب بکارگیری منابع، صف ها و زمان حضور در سیستم از لحظه ی ورود تا گیت را مشترکا برای همه مسافران بدست آورید.

 

شبکه شبیه سازی با ارنا:

1

اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده

 

2

3

4

 

نمودار هیستوگرام نتایج:

8

5

6

7

 

 

 

تمرین ۷ فصل ۷ (۷-۷) دیوید کلتون، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری، مسافرین فرودگاه

قیمت : 35000 تومان

350,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012