دانلود تمرین 6 فصل 3 (3-6) بازرسی قطعات، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری | دانلود پروژه،ترجمه مقاله، پایان نامه و گزارش کارآموزی
alternative text

بستن پنجره
:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • دانلود تمرین ۶ فصل ۳ (۳-۶) بازرسی قطعات، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری

  دسته :

  پروژه های arena

  دانلود تمرین 6 فصل 3 (3-6) بازرسی قطعات، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری
  قیمت : 30000 تومان

  300,000 ریال – دانلود
::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود تمرین ۶ فصل ۳ (۳-۶) بازرسی قطعات، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری :

موضوع پروژه:دانلود تمرین ۶ فصل ۳ (۳-۶) بازرسی قطعات، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری|داکیومنت:دارد|نسخه نرم افزار:۱۴|فـرمت داکیومنت : word

همراه با داکیومنت صورت مسئله+نتایج شبیه سازی + فایل پیاده سازی در نرم افزار ارنا

 

سوال شش فصل سه کتاب دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری

 

توضیح کامل فرایند شبیه سازی با اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده در  شبیه سازی 

Arena Simulation

photo_2016-08-27_06-29-19

صورت مسئله


مدل ۳-۱ را با توجه به تغییرات زیر اصلاح نمایید:
یک دستگاه دیگری اضافه کنید که درآن همه قطعات بلافاصله بعد از خروج از دستگاه اول جهت عملیات بعدی به آن وارد شوند. (برای مثال برای دستگاه اول سوراخ کاری و دستگاه دوم شستشو می باشد.) زمانهای عملیات دستگاه دوم شبیه دستگاه اول می باشد. تمامی آمارها را مانند گذشته جمع آوری کنید همچنین زمان انتظار در صف، طول صف و ضریب بهره برداری دستگاه دوم را نیز به دست آورید.
بلافاصله بعد از دستگاه دوم، یک بازرسی (که قطعات را تایید یا رد می کند) وجود دارد زمان بازرسی ثابت بوده و برابر ۵ ثانیه می باشد. احتمال تایید قطعات در این مرحله ۸۰ درصد است. امکان ایجاد صف نیز در این قسمت وجود دارد و همچنین سیستم صف بر اساس FIFO می باشد. صرف نظر از اینکه قطعات در بازرسی تایید شوند یا رد، تمامی آن ها سیستم را ترک می کنند. تعداد قطعاتی که تایید و قطعاتی که رد می شوند را بدست آورید. آمارهایی در مورد زمان انتظار در صف، طول صف و ضریب بکارگیری مرکز بازرسی را بدست آورید. (راهنمایی سعی کنید از فلوچارت ماژول Decide استفاده کنید)
نمودارهایی نیز جهت دنبال کردن طول صف و تعداد دستگاههای مشغول به سه ایستگاه اضافه نمایید. در صورت نیاز تغییرات لازم را در آن ها ایجاد کنید.
شبیه سازی را بجای ۲۰ دقیقه، ۴۸۰ دقیقه اجرا کنید.

 

شبکه شبیه سازی با ارنا:

 1

اسکرین شات از تمامی ماژولهای استفاده شده

 

2

3

4

 

نمودار هیستوگرام نتایج:

 

5

6

7

8

 

 

دانلود تمرین ۶ فصل ۳ (۳-۶) بازرسی قطعات، کتاب شبیه سازی با نرم افزار ارنا-دیوید کلتون-ترجمه محسن باقری

قیمت : 30000 تومان

300,000 ریال – دانلود
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
© Copyright uporoje.ir 2009-2012